تلفنشعبه مرکز تهران اتوبار مهستان
تلفن شعب غرب اتوبار مهستان
تلفن شعبه جنوب تهران اتوبار مهستان
مدیریت باربری
فردوس


خدمات ویژه بسته بندی

این شرکت به جز خدمات حمل اثاثیه منزل ، خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد که تمامی از به روزترین مواد و تجهیزات در این زمینه بهره می گیرد.

اگر در همین روز ها قرار است که اسباب کشی کنید شرکت ما با نیرویی زبده و کار آزموده ای که در اختیار دارد آماده ارائه خدمات خود به شما می باشد ، نگران هیچ چیزی نباشید از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما هستیم، هدیه ما به شما یک اسباب کشی بدون دغدغه می باشد .

برای استعلام قیمت باربری و نرخ اسباب کشی در تهران با ما تماس بگیرین

ما برای شما افرادی را در شرکت قرار داده ایم که کار مشاوره را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته انجام می دهند ، اگر قصد اسباب کشی را دارید این شرکت خدمات باربری را به شما به بهترین شکل ممکن ارائه خواهند داد.


اتوبار و باربری شعبه فردوس

تمامی نرخ های این باربری زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران می باشد.

شرکت های باربری زیادی در استان تهران وجود دارند که کار حمل اثاثیه منزل را انجام می دهند و هر کدام از این شرکت ها یک قیمت جدایی را دارند و در حین اسباب کشی هر کدام از این باربری قیمت هایشان تغییر می کند ، شرکت ما با در نظر گرفتن تمامی این موارد از افرادی خوش اخلاق زبده و کار آمد برای اسباب کشی شما استفاده می کند تا یک اسباب کشی شیرین و بدون دغدغه را با شرکت باربری ما تجربه کنید ، مطمئن باشید این افراد وظیفه خود را به گونه ای برای شما انجام خواهیم داد که با هیچ باربری دیگری اسباب کشی را به این روش تجربه نکرده باشید.

 

تعرفه ثابت و مصوب به ازای طبقات و طول مسیر

لازم به ذکر است که بدانید قیمت اسباب کشی بر اساس تعداد طبقات و مسیری که قرار است ماشین حرکت کند متفاوت می باشد و باربری ما این قیمت ها را از اتحادیه باربری داران تهران گرفته است و در اختیار شما قرار می دهد یعنی اگر شما مسیرتان از پونک به سعادت آباد باشد و یا از سمت گیشا به تجریش باشد قیمت ها متفاوت می باشد و هزینه کارگر هم بر اساس تعداد طبقات محسوب می گردد که با یک تماس به روز ترین تعرفه هزینه کارگر ها و باربری در اختیار شما قرار می گیرد.

Call Now Button